live
Новини » Львів

У Дрогобицькому районі виїзні прийоми громадян проводить «Мобільний соціальний офіс»

У Дрогобицькому районі на території Смільнянської та Старокропивницької сільських рад побував «Мобільний соціальний офіс», створений за принципом «єдиного вікна» для більш ефективного надання громадянам соціальної підтримки.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

У роботі «Мобільного соціального офісу» взяли участь головний спеціаліст відділення пенсійного забезпечення управління пенсійного фонду України у м. Дрогобичі та Дрогобицькому районі Оксана Маковецька, головний спеціаліст – державний соціальний інспектор управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької РДА Людмила Мотрич та завідувачі відділенням соціальної допомоги вдома Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Наталя Дем’яновська і Ольга Литвин.

Фахівці проконсультували людей з питань соціальних послуг, які надає ця служба, розповіли про зміни в пенсійному законодавстві, надали індивідуальні роз’яснення щодо розміру пенсій, порядку виплат пенсій працюючим пенсіонерам, призначення пільгових пенсій, а також про порядок призначення субсидій і оформлення необхідних документів, а особливо щодо призначення субсидії на відшкодування витрат на придбання твердого палива готівкою. Відповіли спеціалісти і на звернення громадян щодо пільг для багатодітних сімей та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим родинам, а також можливості взяття на облік одиноких громадян та надання їм відповідних послуг тощо.

«Такі виїздні прийоми « Мобільного соціального офісу» дають змогу працівникам соціальних служб вирішувати питання на місцевому рівні позитивно», – зауважили в райдержадміністрації.

Loading...