Новини » Політика

Якщо буде воєнний стан, децентралізації не буде, – Президент

75% українців підтримують децентралізацію.

Про це заявив президент Петро Порошенко в інтерв’ю українським телеканалам, яке вийшло в ефір ввечері 13 вересня, – повідомляє Українська правда.

«Одним з пунктів моєї президентської програми була децентралізація. І я не дозволю, щоб цим словом лякали народ», – заявив Порошенко.

Він зауважив, що не можна говорити про «тенденцію меншої підтримки» у парламенті з цього питання, і наголосив, що для її подальшого провадження необхідно провести серйозну роз’яснювальну роботу.

При цьому Порошенко висловив упевненість у тому, що під час голосування у другому читанні закону про зміни до Конституції у частині децентралізації «300 голосів буде».

«Я у цьому впевнений. Ні на кого я тиснути у цьому питанні не буду. Це має бути свідоме рішення свідомих політиків. Але – 300 голосів буде, якщо буде мир. Якщо буде наступ (російських військ на Донбасі) тоді буде воєнний стан, і тоді ніякого голосування за децентралізацію не буде – змінювати Конституцію, коли воєнний стан – незаконно. Крапка», – заявив Порошенко.

Loading...