Новини » Світ 13 вересня, 2015, 23:20
Механізм позбавлення біженців спокуси їхати в Німеччину придумали у Єврокомісії

В Єврокомісії запропонували свій метод позбавити біженців спокуси їхати в Німеччину.

Про це повідомляє «Новое время» з посиланням на Європейську правду.

Зокрема, комісар ЄС по цифровій економіці і суспільству Гюнтер Еттінгер закликав скоротити розміри соціальної допомоги для біженців у Німеччині.

За словами Еттінгера, допомогу для біженців, звичайно, не можна зрівняти до останнього цента у всіх державах ЄС, вона повинна нараховуватися з урахуванням вартості життя в тій чи іншій країні.

«Адже надто сильні відмінності в розмірах соціальних допомог усередині ЄС можуть викликати непотрібні спокуси і довести до абсурду розподіл біженців з країн Євросоюзу за обов’язковими квотами», – зазначив він.

Крім того, еврокомісар закликав внести в Конституцію Німеччини зміни, які б дозволили прискорити процедури розгляду прохань біженців про надання їм політичного притулку в, а також більш оперативно депортувати на батьківщину мігрантів з «безпечних країн», яким німецька влада відмовила у наданні притулку.

Раніше, міністр транспорту Німеччини Олександр Добріндт заявив, що його країна «досягла ліміту» з прийому біженців і необхідно відновити дієвий контроль на німецьких кордонах.

У свою чергу, віце-канцлер ФРН Зігмар Габриєль з великим оптимізмом дивиться на питання прийому біженців: так, за його словами, протягом кількох найближчих років Німеччина зможе приймати щонайменше 500 тисяч біженців в рік.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 05:16 :09