Новини » Львів

Львівські десантники нарешті повернулися додому із зони АТО

Сьогодні, 12 вересня, харківським потягом до Львова прибули військовослужбовці 80-ї аеромобільної бригади, які понад рік виконували бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції.

Про це повідомила репортерка ZIK-Стрім Соломія Коштура.

На головному залізничному вокзалі Львова вояків зустрічали їхні рідні та близькі, на врочисту зустріч прийшли також львівські волонтери. Дехто, щоб чимшвидше побачити своїх захисників, ще зранку подолав великі відстані - люди приїхали з Рівного, Старого Самбора, Золочева тощо. Родичі та друзі очікували на героїв АТО з квітами, жовтими і синіми повітряними кульками, з національними прапорами та червоно-чорними стягами.  

«Я приїхала зустріти чоловіка, якого не бачила 13 місяців. Дуже хвилююся. Радію, що він повернувся живий і здоровий, що ми нарешті дочекалися його повернення додому», -- зауважила дружина військового Іванна.

Львівські десантники виконували бойові завдання на всій території проведення антитерористичної операції. Дехто з них перебував у зоні АТО ще з літа минулого року без ротації.

«Дуже чекав зустрічі з дитиною, дружиною, батьками. Свій військовий обов’язок ми виконали. І перед Батьківщиною, і перед рідними. В майбутньому, якщо буде потрібно, ми готові знову їхати захищати нашу землю», -- розповів вояк Михайло.

«У зоні АТО я був усюди, на всій території, бо їздив там на КРАЗі, привозив вантажі хлопцям. Вони дали мені прізвисько «Таблетка», дуже раділи, коли я до них приїздив», -- поділився спогадами боєць Ігор.

Серед тих, хто зустрічав вояків на вокзалі, було декілька підлітків із міста Хирова Старосамбірського району, які привезли червоно-чорний прапор та просили десантників залишити на ньому автографи.

«Я прошу усі героїв-військових, щоб вони мені підписали цей прапор. У нас в Хирові є кілька героїв і вони вже залишили на ньому автографи. Тепер кілька десантників підписали мені його на згадку. Це дуже приємно. Цей прапор висітиме у мене у кімнаті на видному місці», -- зауважила хирівчанка Оксана.

Усі Стрім-трансляції телеканалу ZIK дивіться тут.

Loading...