Новини » Економіка 10 вересня, 2015, 3:55
У цукерковій імперії Порошенка масові зміни керівництва

Вже друге поспіль підприємство корпорації Roshen цього тижня провело кадрові зміни.

ПАТ «Київська кондитерська фабрика «Рошен» опублікувала інформацію про зміну керівництва, повідомляє Фондовий світ.

Згідно з інформацією компанії, її Наглядова рада прийняла рішення звільнити Олексія Городничева, який виконував обов’язки Генерального директора протягом останніх чотирьох місяців.

Причина такого рішення – заява про звільнення за власним бажанням. Разом з тим, Наглядова рада призначила на пост Генерального директора Київської фабрики «Рошен» Сергія Гуськова.

Повідомляється, що раніше пан Гуськов був керівником проектів в компанії «Данон Україна». Раніше повідомлялося, що Вінницька кондитерська фабрика оновила Наглядову раду.

Нагадаємо, корпорація Roshen – один з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів. Загальний обсяг виробництва кондитерських виробів в корпорації становить 450000 тонн на рік.

До складу Roshen входять українські фабрики (Київська, два виробничі майданчики у Вінниці, Кременчуцька); два виробничі майданчики Липецької кондитерської фабрики (Росія), Клайпедська кондитерська фабрика (Литва), Bonbonetti Choco Kft (Будапешт, Угорщина), а також масло-молочний комбінат «Бершадьмолоко», який забезпечує фабрики корпорації молочною сировиною.

Корпорація Roshen належить президенту України Петру Порошенку, який в ході виборчої кампанії обіцяв її продати.

Для продажу цього бізнесу Порошенко привернув інвестиційну компанію Rothschild.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-04 18:50 :48