Новини » Економіка 10 вересня, 2015, 22:18
Олександра Коваль: Влада має у 5 разів більше фінансувати книговидання і підтримку читання
Президент Форуму видавців у Львові Олександра Коваль на церемонії вручення премії «Найкраща книга Форуму». Фото: Микола Тис / ZIK
Президент Форуму видавців у Львові Олександра Коваль на церемонії вручення премії «Найкраща книга Форуму». Фото: Микола Тис / ZIK

Президент Форуму видавців у Львові Олександра Коваль на церемонії вручення премії «Найкраща книга Форуму» закликала присутніх написати у соцмережах і розповсюдити зверення до Президента щодо неохідності прийняти програму підтримки читання в Україні.

Як передає кореспондент ІА ZIK, Олександра Коваль також закликала адресувати Прем’єр-міністру вимогу стосовно збільшення фінансування бібліотек, а від Верховної Ради попросити збільшення не менше як у п’ять разів фінансування книговидання і підтримки читання.

Окрім того, президент Форуму видавців висловилася за те, щоб Львівська облдержадміністрація не чекаючи рішення з Києва розробила регіональну програму підтримки читання.

Нагадаємо, 9 вересня у Львівській філармонії відбулося урочисте відкриття Львівського міжнародного літературного фестивалю. Саме з цієї події стартував 22-ий Форум видавців.

10 вересня у львівському Оперному театрі відбулася церемонія вручення премії «Найкраща книга Форуму видавців».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 22:08 :39