Новини » Львів 10 вересня, 2015, 21:53
Гран-прі Форуму видавців у Львові отримала книга Олі Гнатюк «Відвага і страх»
Гран-прі Форуму видавців у Львові отримала книга Олі Гнатюк «Відвага і страх». Фото: Микола Тис / ZIK
Гран-прі Форуму видавців у Львові отримала книга Олі Гнатюк «Відвага і страх». Фото: Микола Тис / ZIK

«Найкращою книгою Форуму видавців» у Львові стала книга Олі Гнатюк «Відвага і страх», яка вийшла у видавництві «Дух і літера» (Київ). У книжці розповідається про Львів часів Другої світової війни.

Як передає кореспондент ІА ZIK, церемонія нагородження премії відбулася 10 вересня у львівському Оперному театрі.

Цьогоріч на здобуття премії «Найкраща книга Форуму видавців» було номіновано 467 книжок від 87 видавництв. Найкращі видання обирало журі із 87 осіб.

Окрім відзнак від журі і персональних відзнак від президента Форуму Олександри Коваль під час церемонії було вручено також низку відзнак від співорганізаторів і партнерів заходу.

Зокрема, Львівська облдержадміністрація і Львівська обласна рада нагородили подяками авторів книги «Шептицький від А до Я» Галину Терещук та Оксану Думанську. Книжка побачила світ у «Видавництві Старого Лева», оформила видання творча майстерня «Аґрафка».


Фото: Микола Тис / ZIK

Міський голова Львова Андрій Садовий від імені міської ради відзначив книгу Андрія Содомори «Батьківська рука» видавництва Львівської політехніки.


Фото: Микола Тис / ZIK

Окрім того, ведучий ZIKу Остап Дроздов вручив від медіа-холдингу як від партнера Форуму видавців подарунок авторам проекту The Ukrainians, які показують українців модерними, успішними і креативними людьми. «Філософія цього проекту співпадає з нашими поглядами», – сказав він.


Фото: Микола Тис / ZIK

Нагадаємо, 9 вересня у Львівській філармонії відбулося урочисте відкриття Львівського міжнародного літературного фестивалю. Саме з цієї події стартував 22-ий Форум видавців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 07:22 :57