Новини » Події 8 вересня, 2015, 18:21
Член «Оплоту», підозрюваний у викраденні євромаданівців, втік з-під домашнього арешту, – адвокат

Член «Оплоту» міліціонер Таваккул Рагімов, якого звинувачують у викраденні людей під час Євромайдану, втік з-під домашнього арешту.

Про це у Фейсбуці написав адвокат потерпілих Павло Дикань.

За його словами, 7 вересня в Оболонському суді Києва мало відбутися чергове судове засідання у кримінальному провадженні по звинуваченню групи тітушок з Харкова у викраденні людини, побоях, катуванні, грабежі, погрозі вбивством.

«Основний обвинувачений по справі – діючий працівник міліції Таввакум Рагімов у суд не з’явився, його адвокат заявив, що не має зв’язку із клієнтом. Другий адвокат взагалі не з’явилася», – пише адвокат.

«Рагімова з-під варти звільнила, при існуючих ризиках по ст. 177 КПК, а саме доведених фактах незаконного впливу з боку адвоката та родичів Рагімова на потерпілого та інших обвинувачених, суддя Печерського суду Середа», – зазначає адвокат.

«Суддя ж Оболонського суду Бевзенко, незважаючи на неодноразові клопотання прокуратури, підтримані і потерпілими і іншими обвинуваченими, також не стала обирати Рагімову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, та й навіть домашній арешт затвердила лише в нічний час. Для мене очевидно, що в даному випадку ми маємо справу з системним перешкоджанням здійсненню правосуддя саме з боку суддів», – зазначив Дикань.

Він також стверджує, що за час досудового розслідування та суду «керівництво МВС Рагімова від посади так і не відсторонило і не звільнило, і він мав доступ до усіх баз даних та оперативної інформації».

 

РАГІМОВ ТАКИ ВТІК!!!Вчора, 7 вересня, у Оболонському суді м. Києва мало відбутися чергове судове засідання у кримінальн...

Posted by Pavel Dykan on 8 вересня 2015 р.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 13:52 :39