Новини » Політика 7 вересня, 2015, 7:47
У Національному антикорупційному бюро почали навчати детективів

У Національному антикорупційному бюро України розпочато навчання перших 70 детективів.

Про це голова представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський сказав сьогодні на брифінгу з приводу початку проведення тренінгів для перших детективів бюро.

«Сьогодні розпочато навчання перших 70 детективів, і до цього процесу залучені експерти з європейських країн», – сказав Томбінський.

Директор НАБ Артем Ситник додав, що серед експертів є також представники Канади, США, Грузії, а також українські експерти, передає УНІАН.

Томбінський вважає, що здійснення антикорупційних заходів у рамках діяльності антикорупційного бюро повинно закласти фундамент для нової України, де «корупція не буде перешкоджати мільйонам українців працювати і нормально жити, бо корупція знищує суспільство, вона знищує державу та знищує усі ті правила гри, які потрібні для того, щоб надати і економічний поштовх, і таке ж нормальне політичне життя».

Томбінський нагадав, що успішний запуск НАБ необхідний для того, щоби створити можливості для безвізового режиму між Україною та Євросоюзом.

Раніше повідомлялося, що з 4 вересня детективи Національного антикорупційного бюро України проходили перевірку на поліграфі.

Відповідний меморандум про співпрацю підписали директор НАБУ Артем Ситник і генеральний директор Українського бюро психофізичних досліджень та безпеки Ігор Усіков.

Ситник зазначив, що детективи погодились на перевірку. У свою чергу Усіков повідомив, що 6 детективів у день проходитимуть співбесіди з використанням поліграфа.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 16:32 :31