Новини » Політика 7 вересня, 2015, 1:55
В Україні кожна Конституція приймається під президента, – Кравчук

Перший президент України Леонід Кравчук розповів, навіщо Україні все-таки треба змінити Конституцію.

Про це він розповів в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Ми часто говоримо, що Конституцію треба прийняти і виконувати, а не часто міняти. Я погоджуся... П’ять президентів, п’ять Конституцій. І жодна з них не виконувалася, в тому числі і самими Президентами. Ми створили таку формулу розуміння Конституції, мабуть, унікальну, що Конституція приймається для формули, а не для життя людей... Кожна Конституція приймалася під Президента», – підкреслив Кравчук.

«Але для того, щоб нарешті позбутися тих пакетів в Конституції, які були, по суті, сфальсифіковані під президентів або зроблені під президентів, ми повинні внести зміни в Конституцію обов’язково», – підсумував він.

Нагадаємо, 31 серпня Верховна Рада в кількості 265 народних депутатів погодилися внести зміни до Конституції щодо децентралізації влади. Документ був проголосований в першому читанні. Тоді після прийняття законопроекту під Верховною Радою виникли бійки, в результаті яких загинули троє бійців Національної гвардії України.

Після цього прийнятий документ вдруге вирушить на аналіз до Конституційного суду, після чого повинен бути проголосований 300 голосів депутатів для внесення змін до Конституції.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 14:41 :28