Новини » Львів 6 вересня, 2015, 14:25
Видавці обіцяють, що ціни на Форумі будуть нижчі, ніж в книгарнях, - Олександра Коваль

В цьому році всі стенди Форуму Видавців будуть заповнені продукцією українських видавців. На культурний захід ми не запрошували ні російських видавців, ні урядову російську інституцію. Оскільки агресор не може бути присутній на Форумі Видавців. Не зважаючи на це, наразі в Україні немає заборони на ввіз товарів з Росії. Тому деякі учасники Форуму все ж торгують російськими книжками.

Про це під час інформаційно-аналітичного проекту «Погляд на тиждень»(щосуботи о 21:35 на телеканалі ZIK) розповіла президент ГО «Форум Видавців» Олександра Коваль.

Президент Форуму переконана, що в Україні все ж маєбути певна заборона на ввіз товарів з країни-агресора. Проте не зважаючи на це, попит на російську продукцію в Україні був завжди. Він існує через те, що українські видавці не заповнюють усі ніші, та не задовольняють всього зацікавлення українського читача.

«Навіть дуже якісний твір, наприклад такого українського письменника з Донецька, як Віктора Рафєєнка, міг бути виданий раніше тільки в Росії. Адже українські видавці не хотіли видавати його книжки. Також книжки російськомовного київського письменника Олексія Нікітіна видавалися тільки в Росії, бо в Україні його не хотіли друкувати», - розповідає Олександра Коваль.

Вона також додала, що наразі програма Форуму досі формується. Оскільки постійно телефонують охочі долучитися до заходу. Відтак, сьогодні програма Форуму нараховує вже понад 1400 заходів.

Цього року у межах програми «Почесний гість», Форум Видавців відвідають французькі автори та літератори.Майже всі заходи французької програми відбудуться в бібліотеці університету Івана Франка на вулиці Драгоманова. 

Організатори Форуму Видавців очікують близько 4 тисяч учасників, та близько 10 тисяч відвідувачів. Також видавці обіцяють, що ціни на книжки будуть нижчими, ніж у книгарнях. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 08:01 :34