Новини » Події 6 вересня, 2015, 21:20
Бойовиків на Донбасі вербують у Сирію, а потім розстрілюють по дорозі, – Бригинець

Бойовиків на Донбасі вже вербуюуть на війну у Сирію. Хто є ініціатором цих вербувань – невідомо.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив позаштатний радник міністра інформаційної політики Олександр Бригинець.

«… серед терористів активно працюють вербувальники в Сірію. ‘Замоложують’ як місцевих так і росфедів – умови пропагують значно кращі, ніж на війну з нами. Мотивація: тут скоро усе закінчиться і що робитимете? Тут як не чужі так свої застрелять – ні грошей, ні статусу, ні слави. А там, мовляв, і гроші, і слава, і статус, і робота на довго. Чи це сакційовані Кремлем вербування чи ‘самодіяльність’ – не знаю», – написав Бригинець.

Посилаючись на «своє джерело», радник додав: «Наберуть хлопців у Сірію і розстріляють десь по дорозі, бо Путін завжди зачищає усіх, хто йому заважає». Бригинець пояснює: бойовики російському президенту наразі заважають – «бо вони – це санкції, військові провали, потенційна небезпека...».

Ось що сорока на хвості принесла: серед терористів активно працюють вербувальники в Сірію. 'Замоложують' як місцевих так і росфедів - умови пропагують значно кращі, ніж на війну з нами. Мотивація: тут скоро усе закінчиться і що робитимете? Тут як не чужі так свої застрелять - ні грошей, ні статусу, ні слави. А там, мовляв, і гроші, і слава, і статус, і робота на довго. Чи це сакційовані Кремлем вербування чи 'самодіяльність' - не знаю.
Моє джерело так прокоментувало ці новин...

Показати більше...
 
 
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 15:44 :13