Новини » Події 23 серпня, 2015, 22:45
Як зірвали останній прапор України в окупованому Донецьку

Бойовики «ДНР» зірвали останній прапор України, який висів на висоті 20 метрів, на одній з колон мосту через річку Кальміус.

Про це у себе в блозі повідомив голова благодійного фонду «Рука допомоги», пастор церкви «Асамблея Божа» Сергій Косяк.

Про це повідомляє «Преса України».

«Тоді в Донецьку сепаратисти силою придушили всі проукраїнські прояви, у них в руках були палиці, битки, потім з’явилися рушниці і автомати, а у нас в руках, нічого не було, крім прапора України. У Донецьку, ми тоді залишилися останні. До нас на молитовну намет потай приходили патріоти, і приносив прапори країни, знайдені на вулиці. Так у нас з’явилася ціла колекція Українських прапорів, зірваних з різних державних установ – пошматованих, порваних, в крові і бруду», – повідомив він.

Крім того Косяк розповів, що останній прапор довго дратував банди бойовиків і в якийсь момент вони підігнали спеціальний автомобіль і зірвали його.

«Останній прапор, який зірвали сепаратисти, це був прапор піднятий нами на висоті 20 метрів, на одній з колон мосту через Кальміус, де стояв наша молитовний намет. Він довго дратував очі проросійських терористів, а потім вони підігнали авто для висотних робіт, так і зник останній прапор України з особи Донецька», – повідомив він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-27 22:39 :12