Новини » Світ 24 серпня, 2015, 18:40
Роскомнагляд доручив провайдерам заблокувати сторінку в «Вікіпедії»

Роскомнагляд направив інтернет-провайдерам вимогу заблокувати одну зі статей «Вікіпедії», що містить інформацію про наркотики.

Про це повідомляється на офіційному сайті відомства, інформує ТСН.

Як відомо, «Вікіпедія» працює по захищеному протоколу https. Роскомнагляд раніше наголошував, що через це провайдери не зможуть блокувати тільки одну сторінку і будуть змушені закрити доступ до «Вікіпедії». Дії щодо переміщення зазначеної статті на іншу URL-адресу, зроблені раніше адміністрацією російського сегмента інтернет-енциклопедії, не обмежили доступ користувачів до інформації, визнаної судом забороненою.

У рішенні Черноярского суду Астраханській області йдеться, що стаття про чарас містить інструкцію про виготовлення, склад і дозування наркотичної речовини. Про рішення суду Роскомнагляд повідомив 20 серпня. Відомство кілька разів попередило про загрозу блокування, попросивши адміністрацію «Вікіпедії» видалити заборонену інформацію. Представники «Вікіпедії» стверджували, що стаття написана за авторитетними джерелами, в тому числі сайту ООН. 22 серпня учасники «Вікіпедії» змінили адресу статті, оскільки слово «чарас» має кілька значень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 04:08 :59