Новини » Події 23 серпня, 2015, 8:00
Народну повагу прапор здобув під час Революції Гідності та війни на Донбасі, – Президент

Президент України Петро Порошенко зауважив, що найбільшу народну повагу державний прапор здобув під час Революції Гідності та війни на Донбасі.

Про це він заявив під час урочистостей на Софійській площі до Дня Державного Прапора, – повідомляє Укрінформ.

«За 24 роки відновленої Незалежності цей прапор міцно укорінився в нашій свідомості, життя без нього вже навіть не можна уявити. Ми бачили його на обжинках, коли збирали щедрі врожаї; під час народних свят і фестивалів; після переможних змагань українських олімпійців; на футбольних полях та боксерських рингах. Але найбільшу народну повагу і шану прапор здобув під час Революції гідності і Вітчизняної війни українського народу за Незалежність проти російських загарбників», – сказав він.

За словами Президента, нині прапор майорить над українськими позиціями на східному фронті. Синьо-жовті стрічки та шеврони стали символом мужності українських військовослужбовців, добровольців і волонтерів. Прапор час від часу «стає червоно-чорним – багряним від української крові, яку проливає на українсько-донецьких чорноземах російський агресор».

Глава держави також зауважив, що опитування громадської думки, проведені напередодні свята, показали, що 90-95% українців пишаються прапором, гімном і гербом. Так само ще одним позитивним символом нашої державності народ вважає й українську мову.

«Наш державний прапор – пароль, за яким знають, хто у нас свій, і хто нам чужий. Це наш священний оберіг, знак нашої єдності і перемоги.

Україна багато чого пройшла, вистояла найважчий рік своєї історії, і готова йти вперед. Знову і знову закликаю до єдності. Один-єдиний національно-державний стяг цінніший за сотні партійних знамен. Це мій прямий заклик до всіх політичних сил, перш за все представлених у парламенті, єднатися заради України», – наголосив Порошенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-29 13:25 :26