вівторок, 18 серпня, 2015, 13:53 Світ
Вісімнадцять дітей учасників АТО зі Львівщині відпочили в Ізраїлі

З 2 по 12 серпня в Ізраїлі у літньому оздоровчому таборі відпочила група дітей українських військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на Донбасі.

Про це повідомили у Почесному Консульстві Держави Ізраїль у Західному регіоні України.

Як зазначається, на відпочинок до Ізраїлю їздили школярі, віком від 9 до 16 років. Загалом – 18 осіб, восьмеро зі Львова та ще десятеро з області: Трускавця, Городка, Самбора, Моршина, Дрогобича. У половини з них батьки загинули в ході АТО, в інших – отримали поранення. Всі діти були в Ізраїлі вперше, а багато з них ніколи не бували за кордоном взагалі.

Як зазначається, ініціатива запросити на відпочинок в Ізраїль дітей українських військовослужбовців, у чий будинок прийшло горе, належить Почесному Консулу Держави Ізраїль в Західному регіоні України Олегу Вишнякову.

В Ізраїлі дітей розмістили в молодіжному селі імені доктора Ісраеля Гольдштейна. За словами заступника директора департаменту соцзахисту населення Львівської ОДА Оксани Яковець, яка супроводжувала групу дітей, програма перебування в таборі була дуже насичена.

«Головне – не давати дітям залишитися наодинці зі своїм горем, відволікти їх від біди, – говорить Оксана Яковець. – Ще одна мета – щоб вони дізналися більше про цю країну, де так багато історичних і культурних пам’яток».

У програмі було заплановано відвідування релігійних святинь, старовинного Єрусалима, аквапарку. Щодня по одній годині діти займалися англійською мовою і працювали за комп’ютером. Також вони брали участь у різних творчих заходах та спортивних змаганнях.

«Як батько шістьох дітей я навіть уявити собі не можу, як би мої діти росли без батьківського тепла, – говорить Почесний консул Олег Вишняков. – Щоразу, коли я чую про загибель або поранення наших захисників, думаю про їхні сім’ї. Коли наші сини, брати і друзі захищають нас, обов’язок кожного з нас – підтримати їхні родини».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-14 17:59 :45