Новини » Регіони

Командира закарпатського батальйону ДУК Романа Стойку оголосили в розшук

Командира закарпатського батальйону Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Романа Стойку оголосили в розшук.

На сайті міністерства внутрішніх справ він значиться як особа, яка переховується від органів прокуратури.

Стойку підозрюють у створенні терористичної групи чи організації – ч. 3 ст. 258 Кримінального кодексу, передає «Українська правда».

Датою зникнення Стойки, якому 18 серпня виповнюється 32 роки, вказано 17 серпня.

Романа Стойка розшукують правоохоронці.

Нагадаємо, 11 липня, у Мукачевому на території оздоровчо-спортивного клубу «Антарес» відбулася перестрілка між бійцями Правого сектору та охоронцями екс-регіонала Михайла Ланя за участю місцевих міліціонерів. У результатів загинуло троє людей, семеро поранені.

Попередньо, причиною збройного конфлікту став перерозподіл ринку контрабанди.

Закарпатська прокуратура кваліфікувала події у Мукачевому як теракт.

Після збройної сутички бійці Правого сектору переховуються в лісах Закарпаття поблизу Мукачевого.

Як повідомив заступник провідника Правого сектору Андрій Тарасенко, на сьогодні з ними немає зв’язку. Їх шукають спільно з Антитерористичним центром СБУ.

Правий сектор висунув свої вимоги до влади: заарештувати усіх винуватців трагедії з боку бандитів і міліції, котрі відкрили вогонь першими, відставка всього керівництва силових органів в області, ініціювання арешту Ланя і Медведчука, які стоять за цим усім, і відставка Авакова.

Після цих подій голова Закарпатської ОДА заявив, що повертається у рідне селище і буде займатися виробництвом. Крім того, всі голови РДА на Закарпаттінаписали заяви на звільнення.

Новим очільником Закарпатської області призначено колишнього керівника Луганщини Геннадія Москаля.

Як відомо, 11 липня цього року під час перестрілки в Мукачевому Закарпатської області двоє бійців «Правого сектора» загинули й четверо отримали поранення. З десяток їхніх побратимів, включно зі Стойкою, утекли від правоохоронців у ліси. Пошук їх триває.

Loading...