Новини » Події 12 серпня, 2015, 12:41
Свідок у справі Сенцова, який відмовився від свідчень, ледь знайшовся
Геннадій Афанасьєв. Фото: gordonua.com
Геннадій Афанасьєв. Фото: gordonua.com

24-річний фігурант «кримської справи» Геннадій Афанасьєв, який відмовився від свідчень проти Сенцова, був етапований з Ростова-на-Дону.

Про це «Українській правді» повідомив його адвокат Олександр Попков.

«Нас мали повідомити, хоча б його матір, про те, куди його етапували, але це не робиться, як видно, спеціально», – сказав він.

«Нам довелося активно його шукати, вживати різних заходів, обдзвонювати СІЗО, дзвонити правозахисникам і громадським наглядовим комісіям», – сказав він і додав, що місцезнаходження Афанасьєва таки було встановлено.

«Ми знаємо, де він перебуває, але поки на прохання матері не будемо розголошувати, тому що боїмося, що його знову переведуть», – сказав він.

«Поки він знаходиться в системі ФСВП, загроза життю та його безпеці зберігається. Фізично його не чіпають, побоюються розголосу. Але невеликий моральний тиск на нього був», – додав адвокат.

Як відомо, на суді Сенцова і Кольченка Афанасьєв відмовився від попередніх свідчень проти них, фактично розірвавши угоду зі слідством.

За словами Афанасьєва, він раніше погодився співпрацювати зі слідством і дати неправдиві свідчення після тортур, які до нього застосовували співробітники ФСБ Росії.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 16:01 :00