середа, 12 серпня, 2015, 17:39 Львів
На Стрийщині перевізник хоче обмежити проїзд пільговиків

Мешканці Стрийського району невдоволені умовами, що ставить монополіст-перевізник ТзОВ «Стрийське АТП» щодо перевезення пільгових пасажирів.

Про це йшлося під час семінару-наради, яка під головуванням голови Стрийської райдержадміністрації Любомира Стадника. Там такж розглядалося питання щодо перевезення пасажирів пільгових категорій.

Своє бачення з цього приводу висловили селищний та сільські голови району, оскільки за тиждень часу від попередньої зустрічі із власником ТзОВ «Стрийське АТП» Ярославом Олеськівим вони провели у своїх громадах сходи та обговорення. Минулого разу «Стрийське АТП» запропонувало вихід із ситуації: обмеження пільгових перевезень з 10.00 до 16.00. Це стосується всіх пільгових категорій, у т.ч. пенсіонерів за віком; та безкоштовний проїзд без обмеження у часі для певних категорій пільговиків, які визначила адміністрація ТзОВ «Стрийське АТП».

Представники громадськості висловили своє невдоволення нав’язуванням перевізником-монополістом умов автоперевезень пільговиків, оскільки такі умови суперечать чинному законодавству.

Про порушення законодавства власником АТП Ярославом Олеськівим говорили також представники ГО «Розвиток громади», «За якісний транспорт» та Офісу реформ Львівщини Юрій Татомир, Святослав Товстига та Андріян Фітьо, які взяли участь на семінарі-нараді. Досягти повного компромісу між сторонами так і не вдалось.

За результатами наради-семінару було вирішено ще раз обговорити дане питання у громадах та узгодити затверджені графіки руху автобусів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-08-19 19:53 :24