Новини » Львів 2132

На Львівщині прощаються з бійцем Романом Галасом, який загинув у зоні АТО

8 серпня під час виконання бойових дій поблизу Артемівська загинув командир взводу 16-го окремого мотопіхотного батальйону, старший лейтенант, уродженець міста Сокаль 39-річний Галас Роман Євгенович.

Він був мобілізований у лютому 2015 року під час четвертої хвилі мобілізації. У нього залишилися дружина та 14-річна донька.

Роман народився 1 грудня 1975 року. Після закінчення Сокальської школи №1 із золотою медаллю навчався у Львівському університеті імені Івана Франка на географічному факультеті. Одружився і переїхав в смт. Млинів Рівненської області. Працював у Луцьку на заводі, звідки був призваний на службу.

Учора труну з тілом Романа привезли у Млинів. У Свято-Михайлівському храмі відбулося прощання з героєм.

Сьогодні близько 15 години його зустрічатимуть у Сокалі на Львівщині. Жалобна процесія йтиме до пам’ятника Тарасові Шевченку, потім до будинку по вулиці Григоренка, де живуть батьки Романа, до Сокальської гімназії, церкви Святих апостолів Петра і Павла, де відправлять панахиду. Поховають Романа Галаса на новому цвинтарі поряд з двома іншими сокальськими героями, які полягли у зоні АТО, Віктором Сиваком та Романом Лагном.

Сьогодні на Сокальщині оголошено Днем жалоби. Відповідне розпорядження підписав голова Сокольської РДА Олег Кожушко. Цього дня рекомендується приспустити державні прапори України із траурними стрічками. Скасовується проведення всіх розважальних та концертних заходів.

загрузка...
загрузка...
Loading...