Новини » Регіони 10 серпня, 2015, 13:17
В Івано-Франківську п’ять адмінпослуг можна замовити в режимі он-лайн

Мешканці Івано-Франківська можуть замовити без відвідування Центру надання адмінпослуг п’ять послуг в режимі он-лайн.

Зробити це можна на сайті www.cnap.if.ua (розділ «Електронні послуги»). Результат послуги замовники отримуватимуть на електронну пошту або зможуть забрати оригінал документа особисто у Центрі надання адміністративних послуг після отримання смс-повідомлення про виконання та пред’явлення документа, що посвідчує особу. Про це сьогодні, 10 серпня, IA ZIK повідомили в прес-службі Івано-Франківського міськвиконкому.

У режимі замовлення он-лайн надаються такі послуги:

- видача копій, витягів з розпоряджень міського голови, рішень, прийнятих міською радою та виконавчим комітетом впродовж останніх 10 років;

- видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до місцевого фонду документації із землеустрою;

- надання довідки про перебування на квартирному обліку при міськвиконкомі за місцем проживання та в житлово-будівельному кооперативі;

- надання довідки про перебування на обліку бажаючих отримати земельну ділянку під індивідуальне будівництво;

- видача довідки про те, що за місцем реєстрації батька або матері посвідчення батьків та дитини з багатодітної сім’ї не видавались.

За словами керівника Центру надання адміністратвиних послуг Івано-Франківська Богдана Пителя перелік послуг, які можна буде замовити он-лайн буде постійно розширюватися і до кінця 2015 року їх кількість сягатиме понад 20 послуг.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 07:44 :48