Новини » Економіка 10 серпня, 2015, 15:03
Суд РФ повернув без розгляду скаргу Roshen про захист ділової репутації

Арбітражний суд Московського округу повернув без розгляду Липецькій кондитерській фабриці корпорації Roshen касаційну скаргу на акти судів двох інстанцій.

Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на «РИА Новости».

Мова йде про позов Roshen до компанії «Об’єднані кондитери» про захист ділової репутації. Скарга надійшла в окружний суд 29 липня, але суд не став її розглядати, оскільки заявник пропустив двомісячний термін, відведений на касаційне оскарження.

При цьому суд визнав неповажною причину пропуску: як повідомив заявник, він помилково спочатку направив скаргу не в суд першої інстанції, а безпосередньо в окружний суд.

«Об’єднані кондитери» в березні 2014 року направили депутатам Держдуми листи, в яких заявили, що Roshen нібито виробляє небезпечну для здоров’я продукцію та порушує митне законодавство РФ. Roshen заперечила ці заяви і виступила з вимогою їх спростувати.

«Об’єднані кондитери» в суді заявляли, що звернення до депутатів було зроблене у відповідності з вимогами законодавства через виявлені порушення.

Арбітраж Москви прийшов до висновку, що викладені в листах відомості частково є суб’єктивною думкою відповідача, а частково відповідають дійсності. Так, суд вказав, що інформація про випуск Roshen продукції, небезпечної для життя і здоров’я населення, була поширена в ЗМІ в 2013-2014 роках у зв’язку із забороною Росспоживнагляду на постачання цієї продукції в РФ.

Апеляційний суд у березні своєю постановою залишив рішення першої інстанції без зміни, і воно вступило в силу.

Як відомо, у липні Roshen виграла суд у російських податківців.

Roshen належить Президентові України Петру Порошенкові.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 02:42 :05