Новини » Події 8 серпня, 2015, 2:12
Екологи через видобуток піску у Дніпрі пророкують екологічну катастрофу

Видобуток піску з Дніпра обертається для Києва величезною проблемою. Дніпро змінюється і це може спричинити екологічну катастрофу. Екологи кажуть, що після роботи земснарядів на дні річки залишаються ями завбільшки з 5-поверховий будинок.

Саме через них змінюється не тільки рельєф дна, а й течія річки, зникають місця нерестовища риб, обсипаються береги і забруднюється вода, – повідомляє ТСН.

Нещодавно просто на середині Дніпра в Києві виникла мілина між Дарницьким і Південним мостами. Це, кажуть фахівці, один із наочних прикладів наявної небезпеки. Громадські діячі кажуть, що кожного дня з річки вивозиться тисячі тонн піску.

Його вартість – сотні тисяч гривень. При цьому документів на його видобуток в акваторії Києва у власників земснарядів немає. У прокуратурі заявили, що до них зі скаргами щодо незаконного видобутку ніхто не звертався.

Тож ТСН сама звернулася до міліції, щоб зафіксувати цей факт. Там пообіцяли усе перевірити. Раніше повідомлялося, що на Київщині ділкам загрожує мізерний штраф за тонни незаконно добутого піску та знищену екологію.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-19 07:31 :16