Новини » Львів 7 серпня, 2015, 11:19
Синютка присоромив міліціонерів, які не гідно поводилися під час виконання гімну України
Голова Львівської ОДА Олег Синютка під час урочистостей щодо втілення чергового етапу реформи міліції на Львівщині. Фото: Тис Микола/ZIK
Голова Львівської ОДА Олег Синютка під час урочистостей щодо втілення чергового етапу реформи міліції на Львівщині. Фото: Тис Микола/ZIK

Голова Львівської ОДА Олег Синютка публічно присоромив міліціонерів, які сьогодні у Львові під час урочистостей щодо втілення чергового етапу реформи міліції неналежно поводилися під час виконання Державного гімну України.

Про це 7 серпня повідомив кореспондент IA ZIK.

Олег Синютка зазначив, що йому прикро, що не всі міліціонери, які були присутні перед Головним управлінням міліції Львівщини, знають, як поводитися під час виконання Державного гімну.

«Мені було дуже прикро. Коли звучав національний гімн України, а дехто з правоохоронців, напевно, забув ті слова, за які вмирали наші батьки та діди, слова, з якими сьогодні хлопці ідуть на фронт і дивляться в очі смерті. Я би вас дуже просив – це наші національні символи, наша честь і гідність… Будьте гідними тих людей, які сьогодні зі зброєю в руках захищають нас на східному кордоні», – сказав Синютка.

Голова ЛОДА побажав міліціонерам зробити все, аби заслужити довіру людей.

«Ми можемо закупити нові автомобілі, вдосконалити міліцейську форму. Але якщо ми з вами не переосмислимо нашого способу мислення, нашого призначення і нашої сутності на цій землі, то машини заржавіють, форма зітреться і все тоді може повернутися назад. Все залежить сьогодні від нас. Наскільки ми повіримо, що люди хочуть, щоб ми направду жили і працювали по-іншому, щоби ми змінили свій підхід… Я вас дуже прошу, я вас переконую, я як голова обласної адміністрації від вас вимагаю – ви повинні все старе залишити позаду, зовсім по-іншому підійти до людей», – наголосив Синютка.

Нагадаємо, сьогодні у Львові урочисто оголосили про розширення експерименту з впровадження нових форм і методів в роботі міліції, що проводиться на базі Самбірського міського відділу міліції. Реформу поширять на Самбірський, Турківський, Жовківський та Мостиський райони.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 02:58 :29