Новини » Події 7 серпня, 2015, 20:01
Суд відмовив захисту Сенцова-Кольченка в залученні експертизи на екстремізм

Суддя Північно-Кавказького окружного військового суду в Ростові-на-Дону відмовив адвокатам українців Олега Сенцова та Олександра Кольченка в залученні до справи соціогуманітарного дослідження, яке підтверджує відсутність екстремізму в їхніх діях.

Так, в ході засідання суду адвокат Сенцова Дінзе просив долучити соціогуманітарне дослідження, яке робив фахівець з екстремізму з СПБГУ Дмитро Дубровський, пише «Українська правда».

Фахівцеві були надані матеріали про запобіжний захід Олегу, пояснення друзів і знайомих Сенцова, а також матеріали по Ярошу і «Правому сектору».

За словами Дінзе, фахівець дійшов висновку, що Сенцов – громадський активіст і свідчень його участі в діяльності «Правого сектору» немає.

З аналогічним проханням виступила адвокат Кольченка.

Однак суд оголосив рішення Верховного суду Росії, який за позовом Генпрокуратури визнав українські «Правий Сектор», УПА, УНА-УНСО, «Братство» і «Тризуб» екстремістськими організаціями.

Дослідження суд долучати відмовився.

Більше того, суд виніс чергове попередження всім трьом адвокатам: Дінзе, Сидоркіній і Самохіну – про те, що ними порушується рішення суду РФ – «суд визнає ваші дії незаконними і виносить попередження».

Наступне засідання призначено на понеділок, 11 ранку. Суд на прохання захисту призначив дебати на 19 серпня.

 

 
 
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-24 11:49 :03