Новини » Економіка 5 серпня, 2015, 3:05
«Укренерго» просить СБУ поцікавитись підривною діяльністю компанії Ахметова

Керівник НЕК «Укренерго» Юрій Касіч просить Службу безпеки перевірити «ряд незрозумілих аварій» на об’єктах генеруючих компаній, в результаті яких дефіцит електроенергії доведеться покривати за рахунок аварійної допомоги з Російської Федерації.

Про це йдеться в листі в.о. директора «Укренерго» на ім’я голови СБУ Василя Грицака, що перебуває в розпорядженні Insider, – повідомляє Українська правда.

«Голова» Укренерго «повідомляє, що з 1,4 млн тонн вугілля, яке знаходиться на складах ТЕС, компанія ДТЕК Ріната Ахметова тримає 0,4 млн тонн антрациту на Луганській ТЕС і 0,3 млн тонн вугілля газової групи на Бурштинській ТЕС», – пише видання.

Обидві станції відокремлені від енергосистеми України і не впливають на її баланс. Крім того, голова «Укренерго» нарікає, що за останні дні сталося п’ять аварійних відключень енергоблоків на об’єктах ДТЕК і державної компанії «Енергоатом».

«Констатуємо збільшення тривалості простою енергоблоків в аварійних ремонтах генерацій «ДТЕК Дніпроенерго», «ДТЕК Західенерго»і «ДТЕКСхіденерго», – заявляє Касіч.

Наприкінці листа «Укренерго» просить СБУ розібратися з ситуацією: «Ситуація вимагає негайного втручання з боку правоохоронних органів, оскільки існують реальні загрози енергетичній безпеці держави, які можуть призвести до знеструмлення всієї країни».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-26 05:27 :11