live
Новини » Львів

У райцентрі Львівщині – Дні жалоби за загиблим в зоні АТО Мар’яном Козаком

У Жидачівському районі Львівської області 6 та 7 серпня оголошено днями жалоби за загиблим в зоні АТО бійцем Мар’яном Козаком – уродженцем с.Іванівці.

Відповідне розпорядження сьогодні, 5 серпня, підписав голова райдержадміністрації Олександр Пітула, – передає власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

На території району на знак скорботи за полеглим захисником України на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, буде приспущено Державний прапор України із траурною стрічкою.

Рекомендовано органам виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям, незалежно від форм власності, утриматися у Дні жалоби від проведення розважально-концертних заходів та спортивних змагань.

Нагадаємо, Мар’ян Козак був бійцем 128 окремої гірсько-піхотної бригади Збройних Сил України. Загинув 3 серпня  в районі Станиці Луганської на Луганщині під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності і суверенітету України. 

Loading...