Новини » Політика 3 серпня, 2015, 11:13
Гендиректором Концерну РРТ став Володимир Іщук

Кабінет Міністрів України призначив генеральним директором Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (КРРТ) Володимира Іщука.

Про це повідомляє Урядовий портал, на якому опубліковано розпорядження «Про призначення Іщука В. О. генеральним директором Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення « № 769-р у редакції від 30.07.2015.

«Призначити Іщука Володимира Олександровича генеральним директором Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення», – йдеться у розпорядженні Какбміну, яке підписав прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, повідомляє «Телекритика».

Нагадаємо, 27 лютого стало відомо, що Кабмін звільнив з посади гендиректора Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (КРРТ) Олександра Півнюка розпорядженням № 126-р від 16 лютого. Згідно з розпорядженням, Півнюка було звільнено «за одноразове грубе порушення трудових обов’язків (пункт 1 частини першої статті 41 Кодексу законів про працю України)».

Іншим розпорядженням № 127-р від 16 лютого Кабмін тимчасово, до призначення в установленому порядку генерального директора Концерну РРТ, поклав виконання обов’язків гендиректора на першого заступника гендиректора Володимира Іщука.

Раніше голова Держспецзв’язку Володимир Звєрєв повідомив, що Олександр Півнюк вирішив звільнитися з посади за власним бажанням і написав відповідну заяву. Звєрєв також заявив, що міжвідомча комісія, що розслідувала діяльність Олександра Півнюка, не висувала йому звинувачень у сепаратизмі та фінансуванні російських каналів, однак визнала за необхідне передати висновки комісії до правоохоронних органів. Один з членів урядової комісії повідомив «Телекритиці», що у висновках комісії на 10 сторінках були перелічені порушення, які інкримінують Олександру Півнюку, і ці матеріали було передано до правоохоронних органів. Отримати висновки комісії «Телекритиці» не вдалося, оскільки вони призначені для службового використання.

Олександр Півнюк оскаржив своє звільнення в суді. 8 червня суддя Шевченківського районного суду Києва Олег Малінніков відмовив Півнюку у задоволенні всіх позовних вимог щодо його поновлення на посаді. У коментарі «Телекритиці» колишній гендиректор КРРТ заявив, що вважає рішення суду несправедливим. 15 липня Апеляційний суд Києва відмовив екс-гененеральному директору Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (КРРТ) Олександру Півнюку в задоволенні апеляційної скарги у справі проти Кабінету міністрів щодо звільнення його з посади у лютому поточного року.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 09:03 :48