неділя, 2 серпня, 2015, 18:45 Політика
Нарощування бойового потенціалу України йде повним ходом, – Порошенко

Процес подальшого нарощування бойового потенціалу високомобільних десантних військ триває повним ходом, що стає запорукою виведення військ ВДВ на новий якісний рівень та створює умови для більш ефективного їх застосування.

Про це 2 серпня заявив президент Петро Порошенко, перебуваючи з візитом у Слов’янську з нагоди дня ВДВ, - повідомляє Українська правда.

Президент зазначив, що верховний головнокомандувач, керівництво ЗСУ, волонтерські організації та увесь народ докладають максимум зусиль для оснащення десантних підрозділів сучасним озброєнням та забезпечення усім необхідним майном.

«Лише за останній рік на озброєння ВДВ надійшли десятки нових бронетранспортерів БТР-3Е, БТР-4Е, легкоброньованих автомобілів КРАЗ «Спартан», протитанкові ракетні комплекси «Стугна», сучасна стрілецька зброя, тактичне оснащення. Зростає вогнева міць десанту за рахунок введення до складу військових частин танкових підрозділів, на оснащенні яких потужна і маневрена зброя – танки Т-80», – заявив Порошенко.

Також він зазначив, що у підготовку воїнів-десантників впроваджуються нові, апробовані в боях елементи підготовки.

При цьому Порошенко порівняв десантника «у березні минулого року і яким він є сьогодні».

«Це не лише оснащення, це виучка, виправка, бойовий дух та бойовий досвід. Кардинальна зміна в складі та структурі десантних бригад і формування високомобільних військ, як окремого роду ЗСУ. На озброєнні воїнів у штатній структурі бригад є танки, артилерія, якій позаздрить будь-яка інша бригада, є новітня техніка, «хаммери», «саксони», тактичне озброєння, яке сьогодні знаходиться на пристойному рівні», – заявив президент.

«Ваша звитяга, хоробрість, жертовність забезпечила українських політиків і дипломатів вагомими аргументами, які змусили ворога піти на Мінські домовленості як у вересні минулого, так й в лютому цього року. І всім нам дали можливість звільнити від агресора більшу частину українського Донбасу», – додав Порошенко та згадав подвиги воїнів-десантників 95, 80, 81, 25, 79 бригад у боях з російськими терористичними військами.

За мужність і героїзм президент відзначив державними нагородами 1089 воїнів-десантників, 6 військовослужбовців відзначені вищою державною нагородою – Золотою Зіркою Героя України, у т.ч. тодішнього командира 95-ї бригади – командуючого Високомобільними десантними військами Михайла Забродського.

Окрім того президент присвоїв Забродському звання генерал-майора командувачу ВДВ.

«На знак високої оцінки ратного подвигу Високомобільних десантних військ та їх командування, я прийняв рішення підписати Указ про присвоєння командувачу ВДВ полковнику Михайлу Забродському звання генерал-майор», – зазначив президент.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 16:37:27