Новини » Політика 31 липня, 2015, 17:50
Розенко: Усі заяви на субсидії мають розглянути протягом двох тижнів
Павло Розенко. Фото: Роман Балук/ZIK
Павло Розенко. Фото: Роман Балук/ZIK

Протягом двох тижнів місцева влада має завершити обробку поданих заяв про призначення субсидій на житлово-комунальні послуги.

Про це повідомив міністр соціальної політики України Павло Розенко, передає прес-служба відомства.

« На сьогодні вже призначено субсидії понад 1млн 900 тис. родин, ще близько 500 тис. знаходяться в стадії обробки», – сказав Розенко у Харкові під час розширеної наради за Прем’єр-міністра України, членів КМУ та голів обласних державних адміністрацій східних та південних регіонів, наголосивши при цьому, що місцева влада повинна вжити усіх заходів, щоб доопрацювати вже подані громадянами заяви протягом двох тижнів.

«Два тижні абсолютно реальний термін, коли ця цифра має бути закрита повністю. Технічних проблем сьогодні немає», – підкреслив глава Мінсоцполітики.

Розенко запропонував головам ОДА взяти на особистий контроль оформлення субсидій в регіонах, налагодити обмін інформацією з компаніями, які постачають послуги та посилити інформаційну роботу з людьми.

«Протягом вересня, жовтня, листопада до нас для оформлення субсидій звернуться ще близько двох 2 млн родин», – прогнозує міністр.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 02:19 :16