Новини » Спорт 31 липня, 2015, 1:55
Ліга Європи. Третє коло кваліфікації. Перша гра: «Жиліна» – «Ворскла» – 2:0

Полтавська «Ворскла» цьогорічний розіграш Ліги Європи відкрила вчора ввечері виїзним матчем проти словацької «Жиліни». Гра на полі стадіону «Під Дубнем» завершилася поразкою українців з рахунком 0:2.

Жилина - Ворскла. Анонс матча - изображение 1

ФК «Жиліна» (Словаччина) – «Ворскла» (Полтава, Україна) – 2:0 (1:0)

30 липня 2015, 20:30. Жиліна, стадіон «Під Дубнем»

Арбітр: Маріо Страхоня

Асистенти: Івіца Модрич, Даріо Врабец

Четвертий арбітр: Маріо Зебец (усі – Хорватія)

«Жиліна»: Волешак, Мабука (Шпалек 20), Міхалік (Вілліан 83), Бенеш (Шкварка 90+6), Летич, Вавро, Печовскі, Елич, Паур, Качер, Шкріньяр

Запасні: Ле Гьян, Мазань, Хучко, Михалик

Головний тренер: Адріан Гуля

«Ворскла»: Богуш, Турсунов, Ковпак (Баранник 80), Ткачук, Сапай, Чеснаков, Шиндер, Громов (Бартулович 77), Скляр (А.Ткачук 85), Даллку, Сімінін

Запасні: Непогодов, Пердута, Дитятьєв, Міщенко

Головний тренер: Василь Сачко

Голи: 1:0 – Елич (26), 2:0 – Паур (73)

Попередження: Паур (13), Качер (38), Шкріньяр (43) – Даллку (13,) Скляр (22), Ковпак (35), Сапай (42), Шиндер (50)

Вилучення: Богуш (90, фол останньої надії)

«Жиліна» сильніша за «Ворсклу». Поки що…

Полтавська Ворскла зазнала поразки в першій грі 3-го раунду кваліфікації Ліги Європи. Команда Василя Сачка пропустила два м’ячі від Жиліни, нахапалася жовтих карток, вилучення голкіпера Богуша, і значно ускладнила собі життя напередодні матчу-відповіді, який відбудеться у Полтаві, пише champion.com.ua.

Господарі з перших хвилин захопили ініціативу, полтавська команда грала другим номером, при цьому моментами підопічні Сачка діяли дуже грубо, що вилилося аж в п’ять попереджень. Ближче до середини тайму перевага була на стороні Жиліни, яка і відкрила рахунок на 26-й хвилині. Захисники загубили Елича, який після подачі з флангу пробив Станіслава Богуша.

Господарі на цьому не зупинилися, і продовжили створювати проблеми біля воріт полтавчан. Проте, забити до перерви їм більше не вдалося. Ворскла створила декілька напівмоментів, однак в епізодах за участі Турсунова і Шиндера переможцем вийшов воротар Жиліни Волешак.

В другому таймі малюнок гри трохи змінився, однак полтавчани дуже нервували, через що не могли особливо нічого створити. На 63-й хвилині Громова збили в штрафному майданчику суперника, але Ковпак не зміг реалізувати одинадцятиметровий. Після цього українці продовжили атакувати, але забити так і не змогли.

А Жиліна, якій вдалося витримати «натиск», перевела гру на половину поля суперника і забила другий м’яч. Паур розібрався з трьома захисниками, і з класної позиції пробив без шансів для воротаря полтавського клубу. Після цього Жиліна почала грати на утримання результату, тактично збиваючи темп.

Однак, і за такої гри господарі могли забивати ще, однак Богуш ціною червоної картки врятував свою команду, вийшовши за межі штрафного. В ролі голкіпера поєдинок дограв Арменд Даллку, який хоч і не пропустив, однак, особливого оптимізму це не додає. Жиліна по грі виявилася сильнішою, і Василю Сачку доведеться щось вигадувати на наступний поєдинок.

2019-07-21 12:24 :48