Новини » Спорт 30 липня, 2015, 11:07
Тренер «Жиліни» Адріан Гуля: Потрібно відіграти відповідально 180 хвилин, а не 90

Головний тренер сьогоднішнього суперника «Ворскли» у Лізі Європи Адріан Гуля в компанії воротаря команди Мілоша Волешака дали передматчеву прес-конференцію, присвячену першому матчу третього раунду Ліги Європи.

Адріан Гуля: Ворскла - команда європейського рівня

Наставник «жовто-зелених» згадав останню гру внутрішнього чемпіонату, де його підопічні обіграли «Злато Моравце» 5:1, при цьому акцентувавши увагу на тому, що поєдинки з полтавською дружиною простими не будуть, інформує vorskla.com.ua.

«Два попередні раунди з «Глентораном» і «Дачією» ми починали на виїзді, маючи можливість що-небудь підкоригувати перед повторним домашнім матчем. Зараз опинилися в протилежній ситуації. Нам потрібно відіграти відповідально 180 хвилин, а не дев’яносто», – говорить 40-річний тренер «Шошонців». – Віримо в те, що наше бажання і сили допоможуть просунутися далі. Потрібна нам і підтримка фанатів».

«У своєму чемпіонаті ми забиваємо багато. Подивимося, як буде в цій грі з «Ворсклою». Я був би зовсім не проти, щоб ми перемогли з рахунком 4:2 або 5:3», – чи то жартома, чи то серйозно сказав страж воріт» Жиліни» Мілош Волешак.

2019-07-22 23:17 :03