Новини » Регіони 29 липня, 2015, 15:57
На Рівненщині створять Будинок юстиції для надання адмінпослуг

Будинок юстиції – новий обласний центр надання адміністративних послуг невдовзі планують відкрити у Рівному, в адмінбудівлі за адресою Майдан Просвіти, 2.

Про це сьогодні під час робочої зустрічі говорили заступник міністра юстиції України Гія Гецадзе та голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков – інформує прес-служба Рівненської ОДА.

Голова ОДА презентував високопосадовцю новий центр надання адмінпослуг, який планують створити вже до кінця цього року в Рівному. За словами Віталія Чугуннікова цей центр буде більше нагадувати грузинські «Будинки юстиції», де всі процеси реєстрації та видачі документів автоматизовані та чітко регламентовані за часом.

«У 2012 році я був у Грузії та бачив як працюють ваші Будинки юстиції. Для нас, українців, це було просто неймовірно, коли реєстрація нерухомого майна тривала близько 15 хвилин. Власне тоді в мене й виникла ідея створити такий же центр в нас в області», – розповів під час зустрічі Віталій Чугунніков.

Презентуючи проект нового ЦНАПу, голова Рівненської ОДА зазначив, що наразі в кожному районі та місті області вже працюють схожі центри. Мешканці області, які звертаються до них залишаються задоволеними швидкістю та якістю надання послуг. Однак новий ЦНАП буде якісно відрізнятися від існуючих, адже знаходитиметься в центральній частині міста в більш просторому приміщенні та надаватиме в рази більше послуг.

«Створені центри дуже відрізняються від того, який ми плануємо відкрити. Наприклад, Рівненський міський ЦНАП в день обслуговує лише 140 чоловік, а ми плануємо відкрити центр, який обслуговуватиме в середньому 700 чоловік. Також принциповим є й те, що з моменту відкриття цього центру ми зможемо поступово збільшити й кількість послуг. Зараз це 87 видів, а на початок року плануємо вийти на 146 видів», – каже голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков.

У свою чергу, заступник міністра юстиції Гія Гецадзе на високому рівні оцінив проект нового ЦНАПу та пообіцяв всіляко підтримувати цю ініціативу в столиці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 11:38 :27