live
Новини » Економіка

НБУ запустив в Україні PayPal та інші платіжні ресурси

Національний банк України зробив перший крок для входження міжнародних платіжних систем, зокрема PayPal, на ринок України.

Про це повідомляє прес-служба НБУ, коментуючи прийняття постанов № 480 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України» і № 481 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України з питань здійснення операцій з електронними грошима».

Зокрема у постанові № 480 визначено умови внесення до Реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учаcників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури відомостей про міжнародні системи інтернет-розрахунків (зокрема, PayPal, ApplePay, GoogleWallet та ін.), що створює законодавчу базу для діяльності в Україні цих міжнародних систем.

У свою чергу постановою № 481 Національний банк створив правове підгрунтя для можливості здійснення розрахунків електронними грошима, зокрема, передбачено можливість здійснення розрахунків електронними грошима, випущеними за межами України, для їх використання в міжнародній системі інтернет-розрахунків.

 

Loading...