Новини » Політика

Саакашвілі майже удвічі скоротив кількість співробітників Одеської ОДА

Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі скоротив чисельність співробітників підрозділів ОДА майже удвічі – до 401 особи.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне розпорядження «Структура і гранична чисельність працівників структурних підрозділів Одеської обласної державної адміністрації» Саакашвілі підписав 23 липня.

У розпорядженні, текст якого має УНІАН, сказано, що чисельність співробітників становитиме 401 особу. З раніше функціонуючих майже 30 підрозділів, у яких працювало близько 800 осіб, згідно з розпорядженням, залишається 13.

Частина департаментів (управлінь) об’єднана, наприклад, охорони здоров’я та соціального захисту населення, у справах дітей – з управлінням у справах молоді та спорту, управління культури, національностей та релігії – з управлінням охорони об’єктів культурної спадщини і таке інше.

Найбільші підрозділи – апарат ОДА (76 осіб), департамент «Агентство з питань інвестицій та розвитку» та департамент фінансів (по 50 співробітників у кожному). Найменші за чисельністю – відділ транспорту і морегосподарського комплексу, а також відділ внутрішнього аудиту «Генеральна інспекція» (по 6 осіб).

Як повідомлялося, раніше голова Одеської обласної державної адміністрації Саакашвілі заявляв, що має намір значно скоротити чисельний склад ОДА, аргументуючи тим, що стара структура неефективна.

Loading...