субота, 25 липня, 2015, 13:04 Регіони
Москаль пригрозив назвати правоохоронців, які кришують бандитів на Закарпатті

Керівник Закарпаття Геннадій Москаль жорстко розкритикував силовиків за криміногенну ситуацію, що склалася в області.

На координаційній нараді керівників правоохоронних органів він заявив, що незадоволений розкриттям злочинів, протидії контрабанді та недопущенню діяльності незаконних збройних формувань на території області, інформує прес-служба Геннадія Москаля.

«Правоохоронна система Закарпаття – це кіт, що розлінився й не ловить мишей, заявив Г.Москаль. – Це видно не тільки за офіційними показниками. До мене звертаються люди зі скаргами на повну бездіяльність правоохоронців у цілих сферах, які охоплені злочинністю. Хіба може існувати нелегальний ігровий бізнес без кришування силовиків? Звичайно, що ні. Чому не розкриваються підпали машин, які перетворилися на Закарпатті в найпоширеніший спосіб зведення рахунків? До мене приходять підприємці й розповідають, що деякі правоохоронці досі вимагають від них гроші. Я попереджаю – якщо підійдуть ще раз і вкажуть конкретні прізвища, я оприлюдню їх для широкого загалу й доповім про все вищому керівництву держави. Реакція буде дуже жорсткою».

За словами Москаля, ситуація з озброєними бандами, які, не криючись, розгулювали по області, –поза рамками розуміння.

«Але я не допущу існування кишенькових армій для окремих нардепів та кланів, які, прикриваючись патріотичними гаслами, використовують бандитів для внутрішніх розбірок. Я думаю, що тут усі зрозуміли – цьому прийшов край».

Окремо Г.Москаль зачепив тему незаконного переміщення товарів через держкордон України:

«На Закарпатті шоста хвиля мобілізації виконана всього на 16 відсотків, хоча в базі даних силовиків числиться понад дві тисячі осіб, що займаються контрабандою. Усіх їх необхідно відправити на схід України – хай продемонструють свій набутий тут хист і перебираються за лінію розмежування в так звані лнр чи днр, ловлять «язиків» і захищають територіальну цілісність України. Президент дав на наведення ладу в області два місяці. Якщо завдання не буде виконане, прийдуть інші кризові менеджери. Тоді розмова й дії будуть набагато жорсткішими».

 
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-18 21:21:55