Новини » Львів 21 липня, 2015, 13:26
На Львівщині за півроку на протипаводкові роботи витратили 3,2 млн грн

У Львівській області у І півріччі виконали низку робіт із захисту від підтоплень населених пунктів на території 8-ми районів. Загальна вартість робіт становить 3,2 мільйона гривень.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА, посилаючись на повідомлення Львівського обласного управління водних ресурсів, ці заходи унеможливили підтоплення населених пунктів і сільськогосподарських угідь та дозволили безпечно пройти паводку 29-30 травня 2015 року.

«Основна проблема – обмеження в коштах, що виділяють на вищезазначені заходи, як з місцевого, так і з державного бюджетів. Потребує вирішення питання фінансового наповнення бюджетів органів місцевого самоврядування, на території яких необхідно проводити протипаводкові роботи», – розповів начальник Львівського обласного управління водних ресурсів Володимир Садовий.

«Загалом виконано такі види робіт: очищення від намулу і сторонніх предметів каналів на системах гончарного дренажу; зменшення наслідків шкідливої дії вод завдяки будівництву водойми для акумулювання; вирубування чагарників; ремонт гідротехнічних споруд; розчищення і благоустрій джерел; розчищення та покращення гідрологічного стану водоймищ; поточний ремонт меліоративних каналів і гідротехнічних споруд для захисту від підтоплення сільськогосподарських угідь присадибних ділянок і житлових будинків; захист сільськогосподарських угідь і присадибних ділянок; відновлення дамб і гідротехнічних споруд на річках Дністер, Летнянка, Нежухівка», – йдеться у повідомленні.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 02:22 :05