Новини » Політика 617

Канада передала ЗСУ мобільний військовий госпіталь

Канада передала ЗСУ мобільний військовий госпіталь. Фото: Міноборони

Уряд Канади передав Збройним силам України сучасний мобільний військовий госпіталь, який 21 липня вирушить до місця призначення в зону АТО.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

«Весь комплекс можна розгорнути за шість годин, а згорнути за чотири. Це дійсно високомобільний госпіталь, який може працювати в будь-яких природних і географічних умовах. Я передаю це обладнання, знаючи, що воно врятує сотні, а може й тисячі життів українців», – сказав посол Канади в Україні Роман Ващук.

Водночас, директор Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України Андрій Верба наголосив, що мобільний госпіталь вже завтра вирушить в зону АТО до розташування 59-го військового мобільного госпіталю у Луганській області.

«Комплекс мобільного госпіталю багатофункціональний і сегментований – він може використовуватись і як операційне відділення поряд з полем бою, і як інше функціональне приміщення для надання попередньої медичної допомоги перед евакуацією в тил хворих та поранених. Також він повністю автономний, адже роботу обладнання за будь-яких умов забезпечують дизельні електрогенератори, адаптовані до нашого палива, системи живлення та кондиціонування європейського стандарту, а також система водоочищення за канадською технологією «Рейнфреш», яка дозволяє подавати 40 літрів питної води на хвилину», – зазначив Андрій Верба.

Loading...
Loading...
Loading...