Новини » Спорт 20 липня, 2015, 4:24
Футбол. Ліга Парі-Матч. 1-ий тур: «Сталь» – «Динамо» – 1:2

У третій грі третього ігрового дня першого туру ХХV чемпіонату України з футболу сезону-2015/2016 дніпродзержинська «Сталь» програла київському «Динамо» – 1:2.

«Сталь» (Дніпродзержинськ) – «Динамо» (Київ) – 1:2 (1:1)

19 липня. Початок – 19:30. Дніпропетровськ. Стадіон «Метеор»

«Сталь»: 12. Бандура, 3. Адамюк, 7. Воронін С., 21. Кучеров, 32. Іщенко, 19. Пшеничних, 6. Каленчук (Барановський 54), 44. Путраш, 91. Карасюк, 8. Гоменюк (Будник 73), 39. Васін

Запасні: 79. Паньків, 17. Поступаленко, 25. Козак А., 12. Дебелко, 14. Котляр

Головний тренер: Володимир Мазяр

«Динамо»: 23. Рибка, 2. Даніло Сілва, 5. Антунеш, 6. Драгович, 4. Велозу, 8. Петрович, 9. Морозюк, 29. Буяльський (Сидорчук 83), 20. Гусєв (Беланда 69), 10. Ярмоленко, 11. Жуніор Мораєс (Кравець 88)

Запасні: 35. Коваль М., 26. Бурда, 19. Гармаш, 88. М’якушко

Головний тренер: Сергій Ребров.

Голи: 1:0 – Велозу (3, автогол) 1:1 – Буяльський (44), 1:2 – Гусєв (53, пенальті).

Попередження: Іщенко (52), Воронін (53). Вилучення: Іщенко (53) Буяльський (58), Беланда (72), Ярмоленко (88)

Вилучення: Іщенко (53, друге попередження), Даніло Сілва (61, груба гра)

Стартовий матч Прем’єр-Ліги для київського Динамо з новачком елітного дивізіону Сталлю з Дніпродзержинська виявився доволі непростим. Підопічні Сергія Реброва вирвали перемогу, програючи по ходу гри. Але все це буде супроводжуватися суддівським скандалом, інформація champion.com.ua.

Стартові хвилини першого тайму стали холодним душем для київського Динамо в липневу спеку. Вже на 3 хвилині гри Гоменюк ледве не переправив м’яч у ворота Рибки. А вже через секунд 30 після подачі стандарту та серії рикошетів Велозу зрізав м’яч у власні ворота 1:0.

Швидкий гол не погнав Динамо вперед, а ось Сталь відійшла в захист. У Динамо на фланзі відчувалося відсутність Ленса з його прострілами та креативом. Ярмоленку захист гостей приділив особливу увагу, а ось в Мораєса гра не пішла. Якщо в першому таймі Мораєс ще був помітний на полі, то в заключній 45-хвилинці він зник з телекартинки.

Ще в перші 20 хвилин матчу гарний удар вийшов в Ярмоленка, але м’яч прослизнув поруч зі стійкою. Коли вже Сталь готувалася йти на перерву вистрілив Ярмоленко. Форвард Динамо здійснив прорив в карний господарів і з метрів 18-ти пробив, Бандура відбиває цей удар, але на добивання добре зіграв Буяльський, котрий провів гол в роздягальню – 1:1.

Другий тайм розпочався зі скандалу. На 52-й хвилині львівський суддя Юрій Грисьо, який пробився до еліти українськиї арбітрів завдяки закулісним іграм свого тата – екс-арбтіра Ярослава Грисьо, розійшовся не на жарт. Спочатку Грисьо-молодший призначає пенальті за начебто гру рукою Іщенка і дає футболісту жовту картку.

Момент дуже спірний і за такі «руки» 11 метрів не ставлять. Іщенко, у свою чергу, щось сказав судді і отримав друге попередження та червону картку. Шановний суддя Грисьо в моменті з призначенням пенальті у ворота Сталі, мабуть, не чув нецензурні висловлювання лише від хлопчиків, які подають м’ячі.

Після рахунку 1:2 Динамо збавило оберти. На 61-ій хвилині Грисьо вирішив виправитися і урівняв склади. У чужому карному небезпечно зіграв Даніло Сілва і ногою зачепив голову Карасюка. Рефері Грисьо довго не думав і вказав на пряму червону. Жорстко і не зовсім справедливо, оскільки бразилець намагався зіграти в м’яч, і аж ніяк не завдати умисної травми.

Після другого вилучення гра в матчі вирівнялася. Моментів біля обох воріт майже не було і Динамо легко довело гру до перемоги, здобувши перші три очки в новому чемпіонаті.

2019-02-24 03:24 :11