неділя, 19 липня, 2015, 10:15 Події
Російський експерт назвав два сценарії продовження війни на Донбасі: поганий і жахливий

У війні на Донбасі наразі немає оптимістичного сценарію розвитку, натомість є два поганих.

Таку думку в інтерв’ю «Апострофу» висловив російський військовий експерт і журналіст Олександр Гольц.

Кращий із цих двох сценаріїв – замороження конфлікту.

«У реальному житті необхідно робити вибір між поганим і жахливим. Поганий варіант – заморожування конфлікту, відмова від будь-яких спроб вирішити проблему військовим шляхом і від початку зміни устрою життя в Україні. Країна гостро потребує найрадикальніших реформ», – зауважив журналіст.

За його словами, західні експерти нарікають, що «за останній рік Україна зробила всі помилки, які можна було зробити», а Президент Петро Порошенко фактично відмовився від військової реформи.

Хтось повинен набратися сміливості і сказати українському народу, що «ми з ось цією бідою у вигляді Донбасу будемо існувати довгі роки». Іншого шляху немає. Це, як на мене, кращий сценарій,

– вважає Гольц.

Жахливий сценарій на Донбасі, на думку експерта, – це розв’язання війни.

«Якщо мати на увазі нинішній стан української армії, це буде болісним конфліктом з колосальною кількістю жертв серед мирних жителів. Щось на зразок того, що було в Першу чеченську війну в Росії. Попри те, що про Чечню кажуть в Росії, ніякої серйозної підтримки чеченські сепаратисти не мали. А на Донбасі, як ми розуміємо, за спиною у сепаратистів стоїть Росія», – констатував Гольц.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 01:42 :16