Новини » Економіка 19 липня, 2015, 4:19
Казначейство: виплати учасникам АТО проходять щоденно й без затримок

Органами Казначейства України здійснюються платежі з державного бюджету (у т.ч. для виплати грошового забезпечення учасникам АТО) за умови дотримання розпорядниками бюджетних коштів бюджетного законодавства без затримки в щоденному режимі.

Про це повідомили у прес-службі відомства.

«Слід зазначити, що асигнування загального фонду державного бюджету, передбачені помісячним розписом на січень-липень 2015 року, відкриті головним розпорядникам бюджетних коштів, які приймають участь в АТО (у т.ч. Міністерству оборони України), у повному обсязі планових призначень на відповідний період», – йдеться у повідомленні.

При цьому, асигнування за захищеними видатками, до яких віднесено грошове забезпечення військовослужбовців, відкриваються Державною казначейською службою України у перший робочий день місяця у повному обсязі помісячного розпису.

«У разі надходження на протязі місяця від Міністерства фінансів України змін до помісячного розпису щодо збільшення планових показників за захищеними видатками, Казначейство України відкриває асигнування на зазначені видатки у повному обсязі в день надходження змін», – повідомили у прес-службі.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 00:09 :47