Новини » Політика

Саакашвілі отримав двох заступників

Президент України Петро Порошенко, голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі та його заступники Юлія Марушевська і Володимир Жмак. Фото: facebook.com/SaakashviliMikheil

Заступниками голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі були призначені Юлія Марушевська та Володимир Жмак.

Про це у своєму Facebook повідомив сам Саакашвілі.

Він нагадав, що Марушевська «вела всесвітню кампанію із захисту свободи України», а за останній рік пройшла курс навчання у Гарвардському і Стенфордському університетах.

Саакашвілі зізнався, що іншого свого заступника, Володимира Жмака, знає уже понад 30 років. Він герой афганської війни, нагороджений багатьма бойовими орденами і медалями, працював директором ТНК-БП, один з керівників європейської бізнес-асоціації.

«Обидва мої заступники говорять кількома іноземними мовами, крім того, у нас в команді вже понад 10 людей із західною освітою. Мої заступники ніколи раніше не працювали на держслужбі і це добре, оскільки я ставлю за мету привести в українську політику нових, чистих та компетентних людей», – написав Саакашвілі.

Він пообіцяв, що найближчим часом оголосить відкритий конкурсний відбір на посаду ще одного заступника голови ОДА, «на який хотіли б знайти чесного та талановитого мешканця Одещини».

Моїми заступниками були призначені Юлія Марушевська і Володимир Жмак. 25- річна активістка Євромайдану прославилася на в...

Posted by Mikheil Saakashvili on 9 Июль 2015 г.
Loading...