Новини » Політика 10 липня, 2015, 12:39
Держприкордонслужбу і ДСНС підпорядкують Міністерству внутрішніх справ, – Президент

Президент розповів, що після реформування у складі МВС функціонуватимуть Національна поліція, Держслужба з надзвичайних ситуацій, Державна міграційна служба, Державна прикордонна служба, Національна гвардія. За його словами, саме така структура МВС забезпечить найбільшу ефективність і водночас прозорість її діяльності, мінімізацію її корупційних ризиків.

Петро Порошенко зявив про це сьогодні під час засідання розширеної колегії МВС.

«У складі Міністерства функціонуватимуть Національна поліція, Держслужба з надзвичайних ситуацій, Державна міграційна служба, Державна прикордонна служба, Національна гвардія. І саме така структура МВС забезпечить найбільшу ефективність і водночас прозорість її діяльності. Мінімізацію її корупційних ризиків», – зазначив він.

Глава держави підкреслив, що в остаточному підсумку Міністерство вбачається цивільним відомством, що згідно з новими управлінськими засадами координуватиме державну політику з протидії злочинності і забезпечення громадської безпеки.

Крім того, Порошенко сьогодні заявив, що за прикладом Національної поліції слід реформувати всі правоохоронні органи України, – повідомляє 5 канал.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 07:55 :20