Новини » Світ 9 липня, 2015, 0:18
Від виходу з єврозони Афіни може врятувати лише диво, – прем’єр Нідерландів

До вечора четверга Греція може використати свій останній шанс на порятунок економіки та отримання нового кредиту. Уряд країни має надати європейцям план реформ, який пообіцяв прем’єр-міністр Алексіс Ципрас.

 Про це повідомляє ТСН.

Пересічні греки все гостріше відчувають на собі наслідки політики державного керівництва. Формально з банкоматів на день можна зняти € 60 на день, однак реально купюри там уже здебільшого закінчилися. Немає також і монет.

Мешканці країни кажуть, що їх хвилює не кількість грошей, які витрачаються щодня, а в перспективах країни.

«Це достатньо на один день, але питання не в цьому. Ми ніколи не знімали € 50 на день. Я справді очікую, що уряд представить нову пропозицію. Ми повинні залишатися в ЄС. Для нас залишити Європу – означає смерть», – коментує ситуацію мешканка Афін Марія.

Тим часом у Євросоюзі дедалі більшає грекоскептиків. Уже й прем’єр Нідерландів наголосив, що від виходу з єврозони Афіни зараз може врятувати лише диво.

У Єврокомісії попередили, що до жорстких заходів Європа вже підготувалася. А чи застосовувати їх – вирішуватиме ближчої неділі під час позачергового саміту лідерів країн континенту.

Новий план дій для Греції називають єдиним шансом на порятунок країни від гуманітарної кризи, яка неминуча в разі виходу з єврозони.

 

 
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 16:56 :05