Новини » Львів 9 липня, 2015, 14:39
Реконструкція пл. Митної у Львові потягне 6 млн грн: обіцяють два фонтани і багато зелені
Площа Митна у Львові. Фото: livejournal.com
Площа Митна у Львові. Фото: livejournal.com

Реконструкція площі Митної у Львові триватиме орієнтовно два роки й обійдеться у близько шість мільйонів гривень.

Про це йшлося 9 липня на брифінгу.

Наразі тут уже почались роботи з заміни водопровідних мереж, заплановане проведення санації діючого колектора.

Загалом реконструкція передбачає пониження площі, заміну верхнього покриття та всіх комунікацій, відновлення існуючого фонтану, а також спорудження поруч ще одного, так званого «сухого» – без чаші, встановлення вуличних меблів, висадку зелених насаджень.

«Ще одна площа у Львові – пл. Митна – отримає нове життя. Тут збільшиться громадський простір, площа буде повністю перемощена. Перед цим замінимо всі мережі водопостачання. З’явиться набагато більше дерев, також будуть красиві лавочки. Крім того, будуть забрані МАФи і приведені до пуття фасади довколишніх будинків», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Головний архітектор міста Юліан Чаплінський додав, що реконструкція площі Митної відбуватиметься у два етапи. Цьогоріч, зокрема, планується ремонт мереж та висадка дерев. Наступного року площу замощуватимуть, встановлюватимуть тут освітлення та облаштовуватимуть фонтани.

Попередній кошторис повної реконструкції площі, за його словами, становить близько 6 млн грн. Наразі виділено 800 тис. грн (кошти Личаківської райадміністрації) на мережі та озеленення. Чаплінський зазначив, що має також відбутися тендер щодо визначення підрядника, який виконуватиме всі інші роботи.

«Проект реконструкції поданий на експертизу, після чого буде проведений тендер на решту робіт. Тендер передбачає окремо роботи щодо фонтану, замощення та освітлення площі», – зазначив головний архітектор Львова.

Нагадаємо, раніше на площі Митній працівники ЛКП «Зелений Львів» зрізали дві старі аварійні тополі, які, за словами директора підприємства Богдана Москв’яка, пошкодили колектор та в подальшому могли завдати шкоди мешканцям.

Як повідомлялося, цьогоріч у Львові заплановано також завершити роботи з реконструкції та заміни даху музею Пінзеля (костел кларисок). Вони уже стартували. Паралельно тривають переговори щодо фінансування робіт з відновлення фасаду музею.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-19 23:27 :17