Новини » Регіони 1 липня, 2015, 12:56
На Волині створили молодіжний центр

У Луцьку створили Волинський обласний молодіжний центр, який покликаний поліпшити життя молодіжним організаціям.

Про це йшлося під час презентації центру 1 липня, – повідомив власкор IA ZIK.

За словами координатора спілки громадських організацій «Молодіжна платформа» Захара Ткачука, активісти вивчали, як працюють за кордоном молодіжні центри. «Зараз в Україні є близько 30 молодіжних центрів, але вони не мають спільних критеріїв», – зазначив громадський діяч.

Натомість, у ЄС існують чіткі вимоги до таких структур, які мають відповідати знаку якості. Серед них – квадратура не менше 300 м кв, діючий хостел тощо.

«Цей центр – є прообразом того центру. Він має виконувати хоча б частину функцій. Він є невеличким, бо в нас обмежене фінансування», – каже Ткачук.

Серед функцій, які виконуватиме центр – проведення зборів чи засідань у будь-який час доби на безоплатній основі. Тут також створюють маленький коворкінг-центр. Наразі вже встановили 4 комп’ютери, але найближчим часом встановлять ще два.

Діяльність центру поділять на 5 кластерів, зокрема патріотичного виховання молоді, навчально-методичний центр для молодіжних ініціатив, центр підтримки та розвитку студентського самоврядування, центр євроклубів та учнівства.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-15 21:58 :44