live
Новини » Події

Бойовики ІД за добу стратили 80 соратників

Бойовики «Ісламської держави» за добу стратили 80 своїх прихильників, звинувативши їх у зраді і непокорі наказам «халіфа».

 Про це повідомляють Новий Регіон.

Як сказав один з мешканців міста Маядін в провінції Дейр-ез-Зор на північному сході Сирії, представники ІД  зловили страчених згодом ісламістів на кордоні з Іраком, куди вони хотіли проникнути, минаючи блокпости своєї ж угрупування.

Всі спіймані були відправлені в Маядін, щоб постати перед так званим «шариатским» судом, в першу чергу за самовільний відхід зі своїх позицій в місті Пальміра. Раніше в провінції Дейр-ез-Зор бойовики ІД стратили шляхом відсікання голови двох жінок. До цього випадку подібний вид страти «шаріатські судді» виносили тільки для чоловічої частини населення.

Бойовики ІДІЛ відрубали голови 10 талібам. Нагадаємо, за три роки бойовикам ІД вдалося захопити значні території Іраку і Сирії. Вони намагаються поширити свій вплив в країнах Північної Африки, зокрема, в Лівії.

Контрольована територія ІД досягає до 90 тисяч квадратних кілометрів, де терористи оголосили про створення так званого «халіфату» з власними законами та органами влади. Чисельність екстремістської організації сягає від 50 до 200 тисяч чоловік.

 

Loading...