Новини » Події 1 липня, 2015, 1:52
30 тисяч людей зібрались у центрі Афін на підтримку євро

Понад 30 тисяч людей зібрала демонстрація прихильників відповіді «так» пропозиціям кредиторів в центрі грецької столиці.

 Про це повідомляє УНН.

Незважаючи на проливний дощ, на головній площі Афін, Сіндагме, зібралися учасники акції під транспарантами з гаслом «ми живемо в Європі».

Присутні голосно скандують слово «так», що, на їхню думку, означає єдину вірну відповідь на майбутньому референдумі.

«На референдумі, який був затверджений голосами таких партій як СІРІЗА, Анеле («Незалежні греки») і «Золота зоря», громадянам належить вирішити, сказати «так» або «ні» єдиній європейській валюті, «так» або «ні» Європі, – йдеться в повідомленні, що закликає громадян на демонстрацію, яке було поширене в соціальних мережах. – Питання не в тому, щоб прийняти чи відхилити проект угоди кредиторів, який практично ні чим не відрізняється від проекту угод уряду».

Як повідомлялось, Греція висунула нові пропозиції кредиторам.

Як раніше повідомлялось, 30 червня вдень грецький прем’єр Алексіс Ціпрас направив нові пропозиції кредиторам щодо реструктуризації боргів.

Нагадаємо, 27 червня країни єврозони заявили про припинення переговорів з Афінами після того, як прем’єр-міністр Греції Алексіс Ціпрас оголосив про винесення на референдум 5 липня питання про позицію кредиторів щодо грецької державної заборгованості.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 11:10 :47