Новини » Львів 24 червня, 2015, 13:48
У Львові на незрозумілу акцію проти нових тарифів вийшло чимало бомжів та пияків

У Львові невдоволення людей зростанням тарифів, намагаються використати певні сили у незрозумілих цілях. Сьогодні на акцію протесту, організовану так званим Львівським комітетом захисту прав громадян, зібрали дуже різношерстну публіку. Зокрема, серед мітингарів було чимало асоціальних елементів та осіб, від яких тхнуло алкоголем. А були і пенсіонери, які справді не знають, як звести кінці з кінцями.

Про це 24 червня повідомив кореспондент IA ZIK.

На мітингу засвітився і голова Асоціації Вільних профспілок автотранспортників України Андрій Корчинський, який зазначив, що не є організатором акції, а його лише попросили бути її ведучим.

За словами Корчинського, серед учасників зібрання були представники Спілки офіцерів, Антикорупційного комітету, Галицького козацтва, УНСО, ГО «Народний фронт».

Один із організаторів мітингу, представник Всеукраїнського громадського об’єднання «Народний фронт» Олександр Білик не зміг пояснити участь у мітингу асоціальних елементів.

«Наскільки я знаю, ці люди – жителі Львова і Львівської області. Ми ще минулого тижня роздавали листівки про акцію по місту, розклеювали у мікрорайонах. Можемо говорити, що прийшли якісь невідомі люди», – пояснив він.

Представник Львівського комітету захисту прав громадян Віталій Баб’як пояснив, що мітингарі вимагають від міської та обласної влади прозорого розрахунку комунальних тарифів. «Оскільки місцеві ради мають право формувати ціни на компослуги, ми хочемо, щоб Львівська міськрада сформувала ці тарифи і показала людям, а мешканці або підтримають, або не підтримають», – додав він.

Водночас не всі присутні на акції біля пам’ятника Шевченкові в центрі Львова могли адекватно пояснити, чого вимагають від влади: «Ми? Від влади? Сусіди сказали на акцію прийти. Будемо вимагати, щоби було ліпше».

У цей час поблизу мітингу гуляли незрозумілі списки учасників. Особи, які робили переклички та відзначали прибулих на акцію, відмовлялися від коментарів і ховалися від камер журналістів.

Учасники акції протесту вирушили до Львівської міськради, де Андрій Корчинський озвучив вимоги до влади.

«Створити протягом 10 днів комісію за участю представників страйккому, журналістів, представників виконавчої влади Львова та депутатів міської ради, яка перерахує ціни, які встановив Уряд, на тарифи в ЖКГ;

Оприлюднити результати роботи комісії у ЗМІ;

Опираючись на закон України про місцеве самоврядування та закон України про теплопостачання вимагати від депутатів ЛМР не встановлювати тариф, який затвердив Уряд, а дочекатися результатів роботів комісії і приймати рішення, виходячи із достовірної інформації і керуючись інтересами мешканців Львова», – заявив Корчинський.

Опісля учасники мітингу рушили з вимогами розрахунку нових тарифів до будівлі Львівської ОДА.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 11:16 :46