Новини » Політика 22 червня, 2015, 11:47
Яценюк обіцяє не допустити «приватизації» Антикорупційного бюро

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк обіцяє не допустити «приватизації» Національного антикорупційного бюро і Національного агентства з питань відвертання корупції.

«Будь-які спроби приватизації Національного антикорупційного бюро або Національного антикорупційного агентства приречені на невдачу», – сказав А.Яценюк під час виїзного засідання Міністерства юстиції в понеділок в Києві, пише Інтерфакс-Україна.

За його словами, зараз «хтось хоче прибрати» керівництво Національного антикорупційного агентства у свої руки. «Це агентство також буде незалежним – як глава уряду я готовий від уряду змінити представника в конкурсній комісії і взагалі віддати громадським організаціям», – повідомив прем’єр.

А.Яценюк наголосив, що Національне агентство з питань відвертання корупції має стати превентивним органом, який має невідкладно зайнятися питаннями боротьби з корупцією в органах державної влади, у тому числі перевіркою умов життя держслужбовців, їх декларацій, поданих ними даних про доходи і витрати.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 14:38 :21